iddaa APK Download – for Inteltek Internet Teknoloji Yat ve Dan Tic A.Ş.

prime flix video

iddaa APK is a free app listed in Sports Apps. It is very easy to install iddaa app on your android device. Use the link

Yenilenen arayüzü ile iddaa.com’a uygulamadan üye olabilir, üyeliğin vermiş olduğu bütün avantajlardan yararlanabilirsiniz.

– Canlı Kupon Takibi: iddaa.com üyeliğinizle, hesabınıza eklediğiniz kuponların tüm içeriklerini görebilir ve kupon takibini “canlı canlı” yapabilirsiniz.
– iddaa Analiz: Sadece üyelere özel olan “iddaa analiz” hizmetine iddaa.com’dan sonra mobil platformlardan da erişim sağlayabilirsiniz.
– Bildirimler: iddaa.com üyeliğinizle, desteklediğiniz takımla ilgili çeşitli bildirim mesajları alabilirsiniz. (Maç sonucu, ilk yarı sonucu, gol ve skor bilgisi, tek maç ve günün bombası bildirimleri… v.b.)
– Diğer: iddaa programından kupon yapıp, hesaplayabilir, size en yakın bayiyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Artık kupon sorgulama işlemini, direkt olarak iddaa uygulamasından da yapabilirsiniz.

Download APK(v2.4)

This article comes from the Internet and does not representphoto video appPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.sonnpr.com/6666/iddaa-apk-download-for-inteltek-internet-teknoloji-yat-ve-dan-tic-a-s/

videobuddy co